sobota 07 czerwca 2025

Ariadny, Jarosława, Roberta

reklama

Sukces zawodniczki Strikera Turek. Lena Dzieciątkowska ze srebrem Mistrzostw Świata w K-1

Sukces zawodniczki Strikera Turek. Lena Dzieciątkowska ze srebrem Mistrzostw Świata w K-1
 

Lena Dzieciątkowska zdobyła wicemistrzostwo świata w formule K-1 podczas Mistrzostw Świata organizowanych przez WAKO w Budapeszcie. Zawodniczka klubu Striker z Turku, reprezentując Polskę, pokonała w drodze do finału rywalki z Węgier i Turcji, ostatecznie ustępując jedynie zawodniczce z Chorwacji.

Turniej w Budapeszcie, zorganizowany przez Światową Organizację WAKO, przyciągnął ponad 3 tysiące zawodników z 65 krajów. Lena Dzieciątkowska, dzięki doskonałym wynikom na wcześniejszych zawodach, została wybrana do ścisłej kadry narodowej i miała okazję reprezentować Polskę na tej prestiżowej imprezie. W ćwierćfinale zawodniczka klubu Striker wygrała 3:0 z reprezentantką gospodarzy, Węgier. Następnie, w półfinale, równie pewnie pokonała przeciwniczkę z Turcji. Niestety, w sobotnim finale Dzieciątkowska musiała uznać wyższość rywalki z Chorwacji, zdobywając srebrny medal i tytuł wicemistrzyni świata.

reklama

Lena Dzieciątkowska wywalczyła srebro Mistrzostw Świata w K-1

Lena Dzieciątkowska jest już drugą zawodniczką klubu Striker, która zdobyła medal na Mistrzostwach Świata WAKO, dołączając tym samym do Olka Kowalczyka, który wcześniej sięgnął po złoty krążek. Jej sukces w Budapeszcie potwierdza nie tylko wysoką formę zawodniczki, ale także rosnącą renomę klubu Striker na arenie międzynarodowej.

Lena Dzieciątkowska osiągnęła wielki sukces, zdobywając tytuł wicemistrzyni świata w formule K-1. Jej dotychczasowe osiągnięcia, w tym srebrny medal w Pucharze Świata, potwierdzają jej status jako jednej z czołowych zawodniczek w Polsce. Wynik ten jest także dowodem na skuteczność polskiego kickboxingu, który coraz mocniej zaznacza swoją obecność na arenie międzynarodowej.

Redakcja Turek.net.plFB

redakcja@turek.net.pl

787 77 74 72

Podobne artykuły
Złota passa Leny Dzieciątkowskiej trwa....

Złota passa Leny Dzieciątkowskiej trwa. Czwarty tytuł mistrzowski dla...

21 maj.
Striker Turek na Mistrzostwach Polski w...

Striker Turek na Mistrzostwach Polski w Kołobrzegu. Lena...

20 mrz.
Zawodnik Strikera Turek triumfuje w...

Zawodnik Strikera Turek triumfuje w Oświęcimiu! Patryk Szulc...

1 mrz.
Mocny początek sezonu kickbokserów z Turku....

Mocny początek sezonu kickbokserów z Turku. Lena Dzieciątkowska...

21 lt.
Puchar Polski DFN w Luzinie zakończył sezon...

Puchar Polski DFN w Luzinie zakończył sezon startowy zawodników...

12-12-2024
Zawodnicy Strikera z Turku triumfują w...

Zawodnicy Strikera z Turku triumfują w Pucharze Polski Kickboxing

17-10-2024

Komentarze ()

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie - kliknij w link "Zgłoś Facebookowi" przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

reklama
reklama
reklama